Shiten gur dekorus

Shitet nga: shpetim 03 Pri 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Antikë dhe Art
shes gurt dekorus kemi lloje te ndryshme
Punojm edhe me shumic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim