Vule antike

Shitet nga: lulzim 17 Jan 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Antikë dhe Art
Ju ofrojme vule te vjeter reth 50 vite si ne fotografi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim