dekorime

Shitet nga: xhim 03 Tet 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Antikë dhe Art
Dekorim për shtëpin e juaj siq shihet në foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim