lluster

Shitet nga: ilir 29 Tet 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Antikë dhe Art
Shitet llustari antik i ri pa perdor shum i mir
Qmimi 450 pak i diskutum
nr 045622334 edhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim