vepra origjinale artistike piktura

Shitet nga: Halil ramadani 28 Nën 02:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Antikë dhe Art
artisti piktor me eksperience 25 vj metropolitane krijon dhe shet vepra origjinale artistike pamore / piktura te realizuara ne te gjitha teknikat. bleresi mund te paiset me certifikate mbi prejardhjen dhe origjinen e piktures .per shkaqe sigurie publikimet nuk prezentohen ne media perpos ne atelene e artistit autor. shitja eshte e limituar kontakt nr. 044 159 044
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim