DRITARET

Shitet nga: Baki 17 Gsh 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes 13 dritare me keeper, 80/140 te gjitha jane funksionale dhe ne gjendje te mir,me qmim shume te volitshem.
Te gjitha per 100 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim