2 dritare druri,140x60,50x50

Shitet nga: Burim 25 Dhj 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dritaret Jane shume te Mira,te perdorur,njera e ka qmimin 55euro e tjetra 15euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim