5dyer

Shitet nga: Toni 29 Gsh 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shitet tavolina ne gjendje shum te mir dhe 5 dyer shum ne gjendje te mir te gjitha 270 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim