DERA E SALLONIT

Shitet nga: arben 11 Sht 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shitet dera e sallonit qe hapet ne dy krahet. Nje llajsne nuk e ka se eshte prish gjate heqjes . Cmimi 120 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim