DYER AUTOMATIKE PER GARAZHA

Shitet nga: AUTOMATIC DOORS 24 Gsh 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
-AUTOMATIC DOORS -
-Bënë shitjen, montimin .
-DYER AUTOMATIKE PER GARAZHA. .
-DYER AUTOMATIKE ME SENZOR..
-DYER INDUSTRIALE
-MOTORR PER DYER TE GARAZHAVE DHE PER DYER TE OBORREVE..
-DYER TE DHOMAVE...
-DYER PER OBORRE ...

Salloni ynë gjendet në Magjistralen Prishtinë- Mitrovicë në fshatin Milloshevë..
I tërë shërbimi ynë është me garancion...

Kontakt:
Tel: 044 393 088 / 049 393 088
Viber: +386 49 393 088
www.automaticdoors-ks.com
automaticdoors08@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim