DYER AUTOMATIKE PER GARAZHA

Shitet nga: AUTOMATIC DOORS 24 Gsh 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
AUTOMATIC DOORS
Bënë shitjen, montimin dhe servisimin për
DYER AUTOMATIKE PER GARAZHA.
DYER AUTOMATIKE ME SENZOR
DYER INDUSTRIALE
MOTORR PER DYER TE GARAZHAVE DHE PER DYER TE OBORREVE
DYER TE DHOMAVE ORIGJINALE GJERMANE
DYER PER OBORRE .

Salloni ynë gjendet në Magjistralen Prishtinë- Mitrovicë në fshatin Milloshevë

I tërë shërbimi ynë është me garancion.


Kontakt:
Tel: 044 393 088 / 049 393 088
Viber +386 49 393 088
www.automaticdoors-ks.com
automaticdoors08@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim