dyer te perdorura

Shitet nga: Arianit Hasangjekaj 01 Tet 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
dere e hyrjes e hyrjes prej hekuri dhe druri.
dere ballkoni
qmimi 160 te dy dyert
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim