12345

Shitet nga: Habib 24 Dhj 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes 4 dyer te reja ne paket me qmim shum te volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim