2 Llustera

Shitet nga: Agron 27 Tet 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes 2 llustera te perdorur.
Cmimi 30€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim