5 Dritare druri

Shitet nga: Besnik 22 Nën 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shites 5 dritare druri 80€ shum te mira dhe lir pa asnje defekt . Nr.044239715
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim