5 Dritare druri shum lir

Shitet nga: Besnik 22 Nën 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes 5 Dritare nga druri shum te ruajtura dhe te lira jane pa asnje defekt shum te mira. Nr.044239715
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim