6 Dyer

Shitet nga: Afrim Sadiku 06 Dhj 07:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten 6 dyer te dhomave
Dy prej tyre jane me xhama.

Cmimi per nje dere eshte 20 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim