Automatic Doors

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Automaticdoors 26 Gsh 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Në bashkëpunim të ngushtë me klientët tanë ne do të përpiqemi që gjithëmonë të gjejmë zgjedhjen e duhur profesionale për ti përmbushur në maksimun kërkesat teknike me produktet tona. Eksperienca jonë e gjatë në prodhimin e dyerve per garazha , na jep komoditet në ofrimin e shërbimeve të cilat dalin edhe jashtë shtetit tone 'Ne synojmë që klientët tanë të na shohin si lider në këtë fushë , dhe që gjithmonë të jemi të gatshëm ta ofrojmë atë që është më e mira dhe që e kërkon secili blerës individualisht.

Gjendemi në magjistralen Prishtinë- Mitrovic fshati Milloshevë.

Kontak: 044 393 088 / 049 393 088
Viber: +386 49 393 088

www.automaticdoors-ks.com
automaticdoors08@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim