DERE E DRURIT PER BANJO 80 X 2.M

Shitet nga: H>H 14 Shk 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
SHES PREJ DRURI PER BANJO

DERA ESHT E RRAFSHT PRODHIM GJERMAN SHUME E FORT KALLAPIN E KA PREJ DRURI TE PUNUARA ME POROSI NGJYRA ESHT E KAFT
DIMENZIONET E DERES JANE 80 CM E GJERE 2.METRA E GJATE (80 X 2) DERA KA QENE E PERDORNE 2-3 VITE POR E RUJTNE MIER NE GJENDJE TE RREGULLT MBYLLET DHE HAPET SHUME MIER
EDHE NE FOTO.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim