DRITARE

Shitet nga: Albin 27 Shk 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes 13 dritare dhe deren e hyrjes.
I shesum edhe ndaras , dritaret 10 euro copa, dera e hymjes 50 euro per me shum na kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim