DYER E DRITARE TË HEKURIT

Shitet nga: gazmend 08 Jan 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
SHES DYER E DRITARE TË HEKURIT
DHE AFËR 60 COPË LËNË (mbajtës, me madhësi prej 3 deri 3,5 metra të gjata) TË PËRDORURA

SHES PO ASHTU DY PALË DYER siç shihen në foto, me madhësi 3,5 gjatësi dhe 3,0 lartësi dhe janë të rregulluara për hapje e mbyllje me llager, shumë të përshtatshme për garazhë kerresh e tjera.

ÇMIMI SIPAS MARRËVESHJES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim