DYER HARMONIK

Shitet nga: Meti mont Sot 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
PRODHOJM DYER HARMONIK DERA HARMONIK ESHTE E PERFERUAR PER NDARJE TE KUZHINAVE PREJ SALLONIT PER SHPAJZA DHE SHUM IDE TJERA MATERIALI ESHTE SHUM KUALITATIV MJAF I QENDRUSHEM NA KONTAKTONI NE
044 100 035 VIBER OSE 049114 635 ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim