DYER HARMONIK

Shitet nga: metin 31 Dhj 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
DYER HARMONIK KEMI TRI NGJYRA TE KAFT TE BARDH DHE NGJY LAMINATI MATERIAL SUPER KUALITATIV SI DHE ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI PERDE ZEBRA ROLLO PERDE VENECIANE SHUM LLOJE TJERA NA KONTAKTONI
044 100 035 VIBER 049 114 635 ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim