DYER HARMONIK

Shitet nga: Meti mont Dje 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
DYER HARMONIK KEMI TRI NGJYRA
DHE KUALITET SHUM TE MIR DERA HARMONIK
SHERBEN PER NDARJE SALLON ME KUZHIN DER TE SHPAJZIT E SHUM IDE TJERA ....PRODHOJ EDHE
ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI DHE PVC
ROLETA VENECIANE PERDE TRAK SHIRITORE
+37744 100 035 VIBER 049 114 635.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim