DYER PER DYQAN dhe PULLT PER ARGJENTARI

Shitet nga: Valon Pakashtica 03 Sht 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
SHITEN DYERT ALUMINIT/IZLLOGU PER DYQAN (Dimenzionet 2.45m. x 1.95m. /Qmimi: 150Euro

Gjithashtu shitet edhe vitrina per argjentari (pullti) ne foto. / Qmimi: 50Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim