DYER PER GARAZHA - SWISS DOOR SH.P.K.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Swiss Door 10 Mar 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Swiss Door SH.P.K. ofron keto sherbime
-DYER PER GARAZHA
-DYER AUTOMATIKE ME SENZOR PER LOKALE OSE OBJEKTE AFARISTE
- MOTORRA RRESHQITES DHE KRAHOR PER DYER TE OBORRIT ME TELEDIRIGJUES.

Ne gjindemi në:
Zonën Industriale - Çakllavicë (ngjitur me Auto sallonin Endriti)- Prishtinë.
044 90 11 99
049 33 16 66
049 88 80 83
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim