DYER PER SHTEPIN TUAJ

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Edi Company 12 Shk 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
DYER PER SHTEPIN TUAJ
MBI 100 LLOJE TE DYERVE

TRANSPORTI DHE MONTIMI GRATIS NE GJITH KOSOVEN

044183943
049342271
049626758
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim