Derë Hymje dhe 4 Dyer

Shitet nga: Dyer 10 Gsh 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
*Derë Hymje 80€
*Derë 60€ për copë


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim