Derë e hyrjes

Shitet nga: naim 31 Jan 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shitet dera e hymjes nga druri kualitativ pak e perdorun masa e deres 180*300 qmimi i arsyshum per nalsi ka munsi me zvoglu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim