Derë per dhom

Shitet nga: Bardh 22 Gsh 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR   100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
derë per dhom shum pak e perdorur se ka asnje grith dhe i ka t gjitha pjeset per montim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim