Derë

Shitet nga: Feza 25 Gsh 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dera eshte 1.40m dhe ka cmim shum te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim