Der e hymjes

Shitet nga: Mustaf 06 Dhj 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes deren eplastikes 1.40 me 2 ehymjes epa perdorur e djatht gjindem ne bardhosh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim