Der per ballkon per taras der plastike

Shitet nga: Shefqet 25 Dhj 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dyr per ballkon 75 Euro(copa).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim