Der te hymje

Shitet nga: M.m 01 Jan 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes der te hymjes 1.40 - 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim