Dera e aluminit

Shitet nga: .. 13 Maj 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes deren e aluminit shum pak e perdorur. Dimenzionet 1.60×2.10 044523390 wiber +37744523390
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim