Dera e ballkonit

Shitet nga: imeri 06 Jan 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shitet dera e ballkonit e plastikes eshte kiper e ardhur prej zvicrre materjal shume i fort mekanizmin origjinal dera eshte me kete dimenzijon,
213-92
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim