Dera e drunit

Shitet nga: .. 22 Pri 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes deren e hyrjes e drunit dy kraheshe me dimezione 1.40×2.00 wiber +37744523390
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim