Dera e drurit

Shitet nga: luta 08 Pri 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shes der druri e ardhur nga gjermania osht e kompletume me doreza per ma shum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim