Dera e drurit

Shitet nga: luta 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shes der druri e ardhur nga gjermania osht e kompletume me doreza per ma shum tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim