Dera e hyrjes kryesore dhe Dera e ballkonit 70 E

Shitet nga: Dyer 14 Sht 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes deren e hyrjes kryesore prej matrealit BUNG eshte 2 pjeseshe me dimensionet 2.10cm gjatesia 1.40cm gjeresia,Dera e ballkonit me dimensionet 2.20cm gjatesia dhe 80cm gjersia ,te dyjat vijn me nje cmim te volitshem prej 70 Euro cmimi i fundit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim