Dera e hyrjes

Shitet nga: Fhh f 15 Tet 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes deren e hyrje 100 € ne gjendjecte shkelqyer.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim