Dera e oborrit me qmim te volitshem

Shitet nga: Olt Bexheti 02 Pri 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Per shkak te renovimit te shtepise, shes deren e oborrit e cila eshte perdorur nga ambasada amerikane. Dera e oborrit eshte ne gjendje shum te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim