Dera e plastikes e kaft 1 me 2.15

Shitet nga: Iliri 03 Dhj 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dera osht plastik e kaft 1 meter e gjan me 2.15 e gjat qmimi 110 euro viber +37745 544 880 vjen edhe pak ma lir kush o i interesum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim