Dera

Shitet nga: Florent 20 Mar 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shitet Dera qmimi 40 euro per me shum info kontaktoni ne nr telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim