Dere e aluminit

Shitet nga: .. 01 Pri 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes deren e hyrjes e aluminit ne gjendje perfekte shum pak e pordorur. Dimenzionet 1.60×2.10 wiber +37744523390
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim