Dere harmonik

Shitet nga: mili 09 Dhj 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
dere harmonik si ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim