Dere dhe dritare

Shitet nga: Agim 10 Pri 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shitet dera e aluminit me dimenzione 90X200 cm,
Dritare e aluminit 67X116 cm.
Dera dhe dritaret jane pak te perdorura dhe ne gjendje te mire.
Te dyjat shiten per 100 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim