Dere druri

Shitet nga: valbona 16 Tet 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shes deren e drurit e cila eshte ne gjendje te rregullt cmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim