Dere druri

Shitet nga: Albian 17 Nën 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR   200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dere nga druri me dy krahe ne gjendje te mire. Hapja nga ana e majte. Dimensionet 135 x 207.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim