Dere e Brendshme Italiane, BREZZA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Treventi Doors 18 Maj 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

114 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
BREZA

-Përbërja: Skeleti nga Druri Masiv me 5 shtylla të drurit për stabilizim, i veshur me mediapan(MDF) 8mm, dendësia 0.86cm3. I mbështjellur me folje PVC 0.21mm
-Dimensionet e Derës: 200x90cm dhe 200x80cm
-Krahu i hapjes mund të përcaktohet gjatë montimit
-Dimensionet e Kornizës: 22-26cm dhe 28-32cm
(Korniza mund të ngushtohet deri në gjerësinë 10cm)
-10 Vite garancion në mekanizëm të hapjes dhe bagllamë

-Cmimi i Derës pa xham: 114€
-Cmimi i Derës me xham: 124€
-Cmimi i Montimit: 15.00€
-Cmimi u Mbindriqimit deri 50cm: 60.00€

-Transporti është GRATIS në gjithë Kosovën nëse porositen më shumë se 5 dyer

-Gjendemi në Kodrën e Trimave në Prishtinë rreth 150m mbi Stacionin Policor.

Numrat kontaktues:

+377 44 120 720
+386 49 120 720
+386 49 811 830 - Viber, WhatsApp
+381 38 704 110

Email:

info@treventigroup.com

Facebook:

www.facebook.com/treventi.group------------------------------------------------------------------dere , der , dere e brendshme , der e brendshme , dere e mbrendshme , der e mbrendshme , dere e mrenshme , der e mrenshme , dere per shtepi , der per shtepi , dere per shpi , der per shpi , dere per banese , der per banese , dere per banes , der per banes , dere per zyre , der per zyre , dere prej drurit , dere prej drunit , banese , banes , shpi , shtepi , lokal , lokal afarist
dyer te mbrendshme, dyr te mbrendshme, dyer t mbrendshme, dyr t mbrendshme, dyer te mrenshme, dyr te mrenshme, dyer t mrenshme, dyr t mrenshme, dyer te dhomave, dyr te dhomav, dyr t dhomav, dyer per dhome, dyer per dhoma, dyr per dhome, dyr per dhoma, dyr dhome, dritare, dritare plastike, dritare te plastikes, dritare t pllastikes, dritare pvc, dyer shtepie, dyer per shtepi, dyr shpie, dyr per shpi, dyer te blinduara, dyr te blinduara, dyer te blindume, dyr te blindume, kuzhine, kuzhina, laminat, dhoma gjumi, dhoma dite, mobile, mobilje, karrika, karriga, karrige, kauq, fotele, vitrina, vitrine, komoda, komode, dollapa, dollap, shtrat, krevet, krevat, televizor, televizion, rolete, roleta, roletne, dritare, gilindera, mbindriqim, garniture, garnitura, garnitur, dyr, dyer, dyr t mrenshme, dyr te mrenshme, dyr te brendshme, dyr t brendshme, dyr dhome, dyer dhome, dyr per dhoma, dyer per dhoma,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim